Felvidéki, református lelkész családból származó egyházzenészként, ének-zene tanárként sokféle iskolatípusban tanított, gyermekeket, fiatalokat és felnőtteket egyaránt. Számos gyülekezetben szolgált orgonista kántorként, kórusvezetőként Felvidéken és Magyarországon, de az országos kántorképzésben is aktívan részt vett Debrecenben, Budapesten, s a Felvidéki Református Kántorképző tanfolyam szervezője, vezetője, tanára volt 8 éven át. A budapesti évek alatt több gyülekezetben is szolgált orgonista kántorként és kórusvezetőként, az elmúlt években a hévízi német és magyar evangélikusoknál végzett kántori szolgálatokat, jelenleg a keszthelyi evangélikus gyülekezet kántora és a református gyülekezet kórusvezetője. 2014. október 1-től lett munkatársa a Református Pedagógiai Intézetnek, ének-zene szaktanácsadó munkakörben, felvállalva a református iskolákban folyó egyházi ének tanításának fontosságát, énekkincsünk megőrzését és továbbadását, az iskolai kórusmunka támogatásával együtt.