"XIX. Ne szóljon igéd hiába" Országos Bibliai Történetmondó és Illusztrációs Verseny
Verseny kategória:
Mesemondó, balladamondó, történetmondó és szépíró versenyek
Képzőművészet
Bibliaismeret, egyháztörténet
Verseny kiíró:
Magvető Református Általános Iskola és Óvoda (Gyula)
Meghirdetés köre/célkorosztály:
1-8. évfolyam

A verseny idén is kétfordulós. A helyi fordulót az iskolák és gyülekezetek rendezik meg.

Az országos döntőre évfolyamonként 1 diákot várunk (iskolánként max. 8 fő).

A felkészülést a 2014-ben megjelent revideált új fordítású Bibliából (RÚF 2014)kérjük.

A Bibliai Történetmondó Verseny ebben az évben is illusztrációs- és rajzpályázattal egészül ki. A bármilyen technikával elkészíthető alkotások témája az évfolyamonként megadott bibliai igeszakaszok egyike lehet (méret: A4-es vagy A3-as). A történetmondó versenyhez hasonlóan az illusztrációs pályázat is kétfordulós, a háziversenyt követően az országos döntőre évfolyamonként az első helyezést elért pályaművet kérjük eljuttatni iskolánkba.

Felhívjuk a szíves figyelmüket, hogy a beküldött pályaműveket nem küldjük vissza és a beküldéssel a felhasználási jog az iskolánkhoz kerül. Az országos eredményhirdetésre a díjazott tanulókat hívjuk meg.

Verseny időpontok
Verseny nevezési határidő: