"Műveljük együtt!" Fotó- és Videópályázat
Verseny kategória:
Fotó, természetfotó, animáció, flashmob és videó készítő verseny
Bibliaismeret, egyháztörténet
Verseny kiíró:
Ökogyülekezeti Mozgalom;a Károli Gáspár Református Egyetem Teremtésvédelmi Műhelye
Meghirdetés köre/célkorosztály:
Óvodai gyermekek, általános- és középiskolai tanulók, pedagógusok, hitoktatók

Akció felhívásunk, amely a Műveljük Együtt! pályázat első része, a tavaszi megújuláshoz kapcsolódik. A feladat nincs iskolai helyszínhez kötve, online oktatási rendben is könnyen megoldható.

Feladat

A rügyek a tavasz örömhozó hírnökei, a ripacsok pedig különleges formájukkal megmozgatják az ember fantáziáját. Ebben a témakörben várunk alkotásokat: fotót, fotósorozatot, kollázst, videot, elektronikus formátumban.  A beérkező pályamunkákat ötletesség, humor, teremtésvédelmi-, bibliai kapcsolódás, szépség és a kivitelezés minősége alapján értékeljük. A pályázatok elbírálása névtelenül, jeligés rendszerben történik. Az akció végén a legjobb feladatok készítőit környezettudatos ajándékokkal díjazzuk.  Jelentkezés módjaKöznevelési intézmények (óvoda, iskola) növendékeit, pedagógusait, (hitoktatóit is) várjuk, 1-5 fős csapatokban. Jelentkezéshez szükséges a jelentkezési lap kitöltése, valamint a feladat határidőre történő beküldése az info@okogyulekezet.hu e-mailcímre.     A verseny teljes anyaga elérhető:http://www.okogyulekezet.hu/csatlakozz/fotopalyazat/rugyek-es-ripacsok-f...

Verseny időpontok
Verseny nevezési határidő: