Mórocz Ildikó
Telefon:
Mobil:
30/485-4235

Felvidéki, református lelkész családból származó egyházzenészként, ének-zene tanárként sokféle iskolatípusban tanított, gyermekeket, fiatalokat és felnőtteket egyaránt. Számos gyülekezetben szolgált orgonista kántorként, kórusvezetőként Felvidéken és Magyarországon, de az országos kántorképzésben is aktívan részt vett Debrecenben, Budapesten, s a Felvidéki Református Kántorképző tanfolyam szervezője, vezetője, tanára volt 8 éven át. Jelenleg is végez orgonista kántori és kórusvezetői szolgálatot Budapesten. 2014. október 1-től lett munkatársa a Református Pedagógiai Intézetnek, ének-zene szaktanácsadó munkakörben, felvállalva a református iskolákban folyó egyházi ének szerepének, tanításának fontosságát, segítve és támogatva az ezzel foglalkozó pedagógusokat.