Gazdasági vezetők szakmai napja

A Református Pedagógiai Intézet 2018. január 18-án gazdasági vezetőknek szóló rendezvényt szervez.

A rendezvény célja: a köznevelési intézményekben felmerülő gazdasági kérdések megbeszélése, illetve konzultációs lehetőség biztosítása.

Programtervezet:

9.30                Regisztráció

9.45                Áhítat

10.00               Aktuális munkajogi kérdések egyházi fenntartású köznevelési intézményekben – Dr. Gáspárné Dr. Szokol Márta, ügyvéd, munkajogász

12.00               Szendvicsebéd

12.45               Az egyházi intézményeket érintő aktuális változások – Varga Antalné Nagy Judit, gazdasági és pénzügyi osztályvezető (MRE Zsinata)

14.15               A rendezvény zárása

Célcsoport:
köznevelési intézményben dolgozó gazdasági vezetők
Szervező:
Református Pedagógiai Intézet
Kapcsolattartó:
Regisztrációs díj:
4 100 Ft / fő
Amennyiben jelentkezést követően a jelentkező a rendezvényen mégsem jelenik meg és nem mondja le a megadott határidőig, úgy a regisztrációs díj a jelentkezéskor feltüntetett számlafizető nevére és címére kiküldésre kerül!
Időpont: 2018, január 18 - 09:45 - 14:15
Szekció Helyszín Jelentkezési határidő