Dr. Jakab-Szászi Andrea
katechetikai igazgatóhelyettes, katechetikai szakértő (Budapest)
szaszi.andrea@reformatus.hu
Telefon:
1 / 351-9842 /311
Mobil:
30/961-8674

Református lelkipásztor, hittanoktató, vallástanár. 2001 óta szolgál gyermekek és fiatalok között. Tanított a Diószegi Kis István Református Általános Iskolában Berettyóújfaluban, a DRK Dóczy Gimnáziumában Debrecenben vallástanárként. Református lelkészként végzett hittanoktatást Nyírbátorban, Berettyószentmártonban, Méhteleken. 2009. óta Budapest-Zuglói Református Egyházközségben állami általános iskolában és a gyülekezetben tanít. Oktatott a Kölcsey Ferenc Tanítóképző Főiskolán, a DRHE-n, KRE-HTK-n.  A DRHE-n szerzett PHD fokozatot katechézisből. 2007 óta dolgozik az RPI-ben. Szakterülete: hit- és erkölcstan tantárgygondozás, tanterv és taneszköz fejlesztés, szaktanácsadás, gyülekezeti és iskolai hittanoktatás, 3-18 éves diákok katechézise.

Szakmai életútjának rövid bemutatója itt letölthető.