ALAPMODULOK

1. Kohéziós alapmodul – Bevezetés a keresztyén felekezetek világába ezen a linken érhető el.

2. Ószövetségi bibliaismeret, alapmodul – Isten szövetséget köt népével ezen a linken érhető el.

3. Újszövetségi bibliaismeret, alapmodul – A testté lett Ige Jézus Krisztus ezen a linken érhető el.

4. Etika alapmodul – A keresztyén élet alapkérdései ezen a linken érhető el.

5. Dogmatika alapmodul – A református hittan alapkérdései ezen a linken érhető el.

6. Egyháztörténeti alapmodul  Magyar egyháztörténet  (Isten hozzánk való szeretete) ezen a linken érhető el.

7. Egyháztörténeti alapmodul  Egyetemes egyháztörténet (Tegyetek tanítvánnyá minden népet!) ezen a linken érhető el.

8. Összegző egyháztörténeti alapmodul – Beszéld el fiaidnak! ezen a linken érhető el.

9. Egyházismeret alapmodul – A református egyházismeret alapjai ezen a linken érhető el.

Az alapmodulok teljes változata nem letölthető, csak megvásárolható nyomtatott formában a Kálvin Kiadónál. (Kivéve a Kohéziós alapmodul, illetve az Összegző egyháztörténeti alapmodul, amelyek a fenti linkeken letölthetőek.)