1. Betekintő oldalak:

a) Teljes könyvek, online olvasható formája ezen a linken érhető el.

b) Letölthető részek ezen a linken érhetők el (feltöltés alatt).

2. Tanári segédletek:

Tanári segédletek ezen a linken érhetők el (2017-es frissített változat) folyamatban.

3. IKT anyagok:

a) Digitális tankönyv ezen a linken érhető el.

b) DIGITÁLIS HITTANÓRA, TANÓRÁN KÍVÜLI TANREND ezen a linken érhető el

c) Interaktív tábla feldolgozása (Promethean) ezen a linken érhető el (feltöltés alatt).

d) Interaktív tábla feldolgozása (Smart) ezen a linken érhető el (feltöltés alatt).

4. Tanmenet javaslatok:

A beérkezett kéréseknek eleget téve egy olyan tanmenetjavaslatot is készítettünk (B verzió), amelyben az  önismerettel, pályaválasztással foglalkozó tanórákat az első félévre tesszük,  így könnyítve meg még a középiskolai felvételik előtt a téma alapos feldolgozását. Ezzel is segíteni szeretnénk a  pályaválasztásra való felkészülést. A tankönyvben szereplő leckék száma változatlan, ebben a dokumentumban a feldolgozásuk sorrendjére teszünk  javaslatot.

Heti 1 órás, gyülekezeti tanmenet (A verzió) javaslat a 2019/2020-as tanévre.

Heti 1 órás, gyülekezeti tanmenet (B verzió) javaslat a 2019/2020-as tanévre.

Heti 1 órás, gyülekezeti tanmenet (A verzió) javaslat a 2019/2020-as tanévre a KRÉTA rendszerhez

Heti 1 órás, gyülekezeti tanmenet (B verzió) javaslat a 2019/2020-as tanévre a KRÉTA rendszerhez

Heti 2 órás, egyházi iskolai tanmenet (A verzió) javaslat a 2019/2020-as tanévre.

Heti 2 órás, egyházi iskolai tanmenet (B verzió) javaslat a 2019/2020-as tanévre.

Heti 2 órás, egyházi iskolai tanmenet (A verzió) javaslat a 2019/2020-as tanévre a KRÉTA rendszerhez.

Heti 2 órás, egyházi iskolai tanmenet (B verzió) javaslat a 2019/2020-as tanévre a KRÉTA rendszerhez.

CIKK 1.
Szászi Andrea: Lehet-e mindenki tehetséges? A tehetség fogalmának árnyalása Howard Gardner „sokrétű intelligencia” elmélete alapján, MRN 2011.

CIKK 2.
Egyéniségre hangolva: Utak, módszerek, ötletek. MRN tanulmány, 2012/2.

Nyomtatási segédlet:

1. A megnyitotta a dokumentumon, állítsa át a lap méretét A/4 esre.

2. Jelölje ki az egész táblázatot. Legegyszerűbben a táblázat bal felső sarkában megjelenő négy irányú nyíllal lehet ezt megtenni.

3. Jobb egér gombbal kattintva hívja elő a "helyi menüt" a kijelölt táblázaton.

4. Válassza az "Automatikus méretezés" -ek közül az "Automatikus méretezés az ablakhoz" formázási lehetőséget.

5. Ezután megváltoztathatja a betű méretet.

Így nyomtathatóvá válik A/4 es formátumban is az anyag!