Újrakezdés: kihívások és lehetőségek (Egyházmegyei katechetikai előadók és területi ügyintézők találkozója)

Minden évben lehetőség adódik a katechetikai előadók és területi ügyintézők találkozójára. Ennek során aktuális életkérdésekről, az évhez kapcsolódó témákról esik közösen szó. A szakmai nap fókuszában a megváltozott helyzettel való megküzdési stratégiák, eszközök, erőforrások megtalálása, megerősítése áll. Érdemes teret adni az egymással való közösség, támogató közeg megélésére, amiben a nehézségekről is őszintén lehet beszélni.

Tematika:

Katechetikai aktualitások, 2021.

Egyházmegyei tapasztalatok és a megsegítés lehetőségei: beszámolók és ötletbörze

A változás modelljei és megoldási lehetőségek

Újratervezés: csoportmunka

Célcsoport:
Egyházmegyei katechetikai előadók és kerületi ügyintézők
Szervező:
Református Pedagógiai Intézet
Kapcsolattartó:
Regisztrációs díj:
0 Ft / fő
Kizárólag egyházmegyei katechetikai előadók és területi ügyintézők jelentkezését várjuk!
Kedvezményes regisztrációs díj:
0Ft / fő